رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October

نماینده ولی فقیه در غرب خراسان و امام جمعه سبزوار با تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی برای تامین نظم و امنیت، گفت: مجاهدت و تدابير نیروی انتظامی در انجام ماموریت های محوله ستودنی است. به گزارش عصر سبزوار، حجت الاسلام غلامرضا مقيسه گفت: امسال با توجه به شيوع ويروس منحوس […]

نماینده ولی فقیه در غرب خراسان و امام جمعه سبزوار با تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی برای تامین نظم و امنیت، گفت: مجاهدت و تدابير نیروی انتظامی در انجام ماموریت های محوله ستودنی است.
به گزارش عصر سبزوار، حجت الاسلام غلامرضا مقيسه گفت: امسال با توجه به شيوع ويروس منحوس كرونا، مراسم عزاداري حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و ياران با وفايش در شرايط خاص و اغلب در فضاهاي باز و وسيع برگزار شد كه بحمدالله فرماندهی انتظامي شهرستان سبزوار در تامين امنيت عزاداران سيدالشهداء(ع) خوش درخشيده و نقش شاخصي ايفاء کردند كه به سهم خود از اين عزيزان تشكر مي كنم.
وی ادامه داد: با شرايط ويژه امسال كه دو نعمت سلامت و امنيت در عزاداري ها بيش از پيش مورد توجه مسئولان قرارگرفت، پليس شهرستان با برنامه ريزي مدون در ايام قبل از دهه محرم، تدابير خاصي را جهت تامين امنيت عزاداران در نظر گرفت و در جمع روحانيون و مبلغان ديني و همچنين هيئات مذهبي شهرستان، ‌نكات لازم را در خصوص مشاركت آنان جهت تامين امنيت مراسم مذهبي در اين دهه مطرح کرد.
نماینده ولی فقیه در غرب خراسان و امام جمعه سبزوار اظهار داشت: حضور ميداني و مشاركت كليه نيروهاي راهور و انتظامي سبزوار در طول دهه اول محرم، موجب شد تا عزاداران حسيني(ع) در امنيت در عزاداري ها مشاركت فعال داشته باشند و دين خود را به اهل بيت ادا كنند.
وی به شهروندان فهيم و عزاداران حسيني در سبزوار توصيه كرد؛ به نكات امنيتي و انتظامي ويژه اين ايام كه از سوي پليس اطلاع رساني شده است توجه ويژه داشته و پليس را در انجام وظيفه اش ياري کنند./معاونت اجتماعی پلیس سبزوار

اخبار مرتبط