رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۷ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 1 March

حسن روحانی، رییس جمهور، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سربداران شهر سبزوار را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح کرد. رییس اداره ورزش و جوانان سبزوار در حاشیه بهره برداری از این طرح ورزشی گفت: ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سربداران سبزوار در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع از سال ۱۳۸۴ آغاز شده بود. مجید […]

حسن روحانی، رییس جمهور، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سربداران شهر سبزوار را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.
رییس اداره ورزش و جوانان سبزوار در حاشیه بهره برداری از این طرح ورزشی گفت: ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سربداران سبزوار در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع از سال ۱۳۸۴ آغاز شده بود.
مجید نصرالله زاده افزود: این ورزشگاه همچنین ۶۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده دارد که برای ساخت و تکمیل آن، تاکنون ۳۲ میلیارد تومان هزینه شده است.
وی ادامه داد: برای تکمیل این ورزشگاه از محل اعتبارات سفر دو سال گذشته رییس جمهوری به منطقه غرب خراسان، ۳۰ میلیارد تومان اختصاص یافته بود.
رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار اظهار داشت: در مرحله نخست این ورزشگاه ۱۵ هزار نفری، زمین چمن مصنوعی، پیست تارتان، رختکن، نصب ۲ هزار و ۵۰۰ صندلی و سرویس های بهداشتی به بهره برداری رسید.
نصرالله زاده افزود: این ورزشگاه از طرح‌های مهم عمرانی و ورزشی نیمه تمام سبزوار بود که با بهره برداری از آن، بستر مناسبی برای توسعه ورزش این شهرستان فراهم شده است.
گفتنی ست؛ در مراسم افتتاح این ورزشگاه، مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشت.
اماکن ورزشی تحت نظارت اداره ورزش و جوانان سبزوار شامل ۶ سالن سرپوشیده، سه مجموعه ورزشی شهیدان مظهری، حقانی، سربداران و افزون بر ۶۰ باشگاه خصوصی در رشته های مختلف ورزشی است.
بیش از ۶ هزار ورزشکار در ۳۸ هیات ورزشی سبزوار سازماندهی شده اند که در حوزه ورزش‌های حرفه‌ای، قهرمانی، بومی، محلی و همگانی فعالیت دارند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
67
روز گذشته
پیگیری نمایندگان منطقه برای عدم ادغام دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار با دانشگاه حکیم سبزواری و عدم حذف ردیف بودجه آن
67
روز گذشته
افزایش اعتبارات دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
67
روز گذشته
اختصاص مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از سوی سازمان بازآفرینی شهری ایران جهت احداث حسینیه شهدا در گلزار شهدای سبزوار
67
روز گذشته
اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری از محل اعتبارات متمرکز در اختیار وزیر علوم با ارسال نامه از سوی دانشگاه
67
روز گذشته
احیای ردیف اعتباری تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
4
روز مانده
پوشش کامل تلفن همراه در بزرگراه سبزوار – نیشابور تا نیمه اسفند ۹۹
67
روز گذشته
سرمایه گذاری و مشارکت ایدرو در ۹ طرح و ایمیدرو (توسعه و نوسازی صنایع معدنی ایران) در ۴ طرح صنعتی و معدنیِ غرب خراسان و پیگیری این موضوعات توسط مدیران این دو مجموعه
52
روز گذشته
بررسی سرمایه گذاری شرکت توسعه و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در حوزه احداث کارخانه ۵۰ هزار تنی لاستیک در جغتای و اعلام نتیجه به مجلس تا ۱۵ روز آینده