رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۷ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 1 March

سرپرست هیات هندبال سبزوار گفت: تیم هندبال سبزوار به عنوان تنها نماینده منطقه شمال شرق کشور، در رقابت‌های سی و سومین دوره لیگ برتر مردان ایران حضور ندارد. امید یگانه افزود: سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در شرایطی در دو گروه ۶ تیمی برگزار می شود که تیم هندبال سربداران به […]

سرپرست هیات هندبال سبزوار گفت: تیم هندبال سبزوار به عنوان تنها نماینده منطقه شمال شرق کشور، در رقابت‌های سی و سومین دوره لیگ برتر مردان ایران حضور ندارد.
امید یگانه افزود: سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در شرایطی در دو گروه ۶ تیمی برگزار می شود که تیم هندبال سربداران به علت نداشتن حامی مالی از شرکت در این رویداد ورزشی انصراف داده است.
وی اظهار داشت: سبزوار یکی از مهدهای هندبال کشور است که مردم و هندبال دوستان آن، انتظار داشتند این شهر تیمی در لیگ برتر فصل جاری داشته باشد.
یگانه تصریح کرد: تیم هندبال سربداران سبزوار در دوره قبلی لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور حضور داشت که البته به علت مشکلات مالی، در هفته های پایانی رقابت‌ها با نام حامی جدید “اشتاد سازه مشهد” در میادین ورزشی حاضر شد!
گفتنی ست؛ ذوب آهن و فولاد مبارکه از اصفهان، پاس ناجا قم، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، زاگرس اسلام‌آباد غرب، فراز بام خائیز دهدشت، پرسپولیس بهبهان، زغال سنگ طبس، ستارگان دشتستان، کیمیا کاشت کردستان، پرواز هوانیروز تهران و مس ‌کرمان، ۱۲ تیم حاضر در لیگ برتر هندبال هستند که پس از قرعه‌کشی در دو گروه ۶ تیمی قرار گرفتند و بازیها بطور متمرکز در یک شهر برگزار می شود.
جامعه هندبال سبزوار ۳۲۰ نفر جمعیت دارد که از این تعداد ۶۰ بازیکن در رده نونهالان، ۴۰ نفر در نوجوانان، ۴۵ نفر رده سنی جوانان، ۱۰۰ نفر بازیکن بزرگسال، ۳۰ نفر مربی، ۱۵ نفر داور و ۳۰ نفر پیشکسوت هستند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
67
روز گذشته
پیگیری نمایندگان منطقه برای عدم ادغام دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار با دانشگاه حکیم سبزواری و عدم حذف ردیف بودجه آن
67
روز گذشته
افزایش اعتبارات دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
67
روز گذشته
اختصاص مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از سوی سازمان بازآفرینی شهری ایران جهت احداث حسینیه شهدا در گلزار شهدای سبزوار
67
روز گذشته
اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری از محل اعتبارات متمرکز در اختیار وزیر علوم با ارسال نامه از سوی دانشگاه
67
روز گذشته
احیای ردیف اعتباری تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
4
روز مانده
پوشش کامل تلفن همراه در بزرگراه سبزوار – نیشابور تا نیمه اسفند ۹۹
67
روز گذشته
سرمایه گذاری و مشارکت ایدرو در ۹ طرح و ایمیدرو (توسعه و نوسازی صنایع معدنی ایران) در ۴ طرح صنعتی و معدنیِ غرب خراسان و پیگیری این موضوعات توسط مدیران این دو مجموعه
52
روز گذشته
بررسی سرمایه گذاری شرکت توسعه و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در حوزه احداث کارخانه ۵۰ هزار تنی لاستیک در جغتای و اعلام نتیجه به مجلس تا ۱۵ روز آینده