رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

نماینده مردم شهرستانهای غرب خراسان در مجلس با بیان اینکه هیچ یک از افراد خانواده رزم حسینی در خارج از کشور نیستند، گفت: او فردی جهادی و نه جناحی است. به گزارش عصر سبزوار، علی اصغر عنابستانی در جلسه علنی امروز مجلس در موافقت با وزیر پیشنهادی صمت، افزود: در حال حاضر با ناکارآمدی های […]

نماینده مردم شهرستانهای غرب خراسان در مجلس با بیان اینکه هیچ یک از افراد خانواده رزم حسینی در خارج از کشور نیستند، گفت: او فردی جهادی و نه جناحی است.
به گزارش عصر سبزوار، علی اصغر عنابستانی در جلسه علنی امروز مجلس در موافقت با وزیر پیشنهادی صمت، افزود: در حال حاضر با ناکارآمدی های مختلفی در حوزه اجرایی روبرو هستیم که موجب شده فرصت ها به بحران تبدیل شود و دیپلماسی خارجی چشم به دشمن دارد و فرصت های منطقه ای را از دست می دهد.
وی تصریح کرد: علی رغم اینکه رئیس جمهور سوگند یاد کرده است که خود را وقف مردم کند، اما برای دومین بار حاضر نیست برای چند دقیقه در مجلس به منظور دفاع از وزیر پیشنهادی صمت حاضر شود.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: فشار بر طبقات متوسط و ضعیف جامعه به دلیل ناکارآمدی های دولت شدید شده است و حال تولید، تجارت، صادرات، واردات و مردم خوش نیست.
عنابستانی اظهار داشت: اگر به دنبال جهش تولید هستید، باید سکان وزارتخانه های دولت را به رزمندگان شجاع مکتب قهرمان ملی حاج قاسم سلیمانی بسپاریم. می گویند چرا از حاج قاسم سلیمانی می گویید، رزم حسینی غیر از حاج قاسم هویت دیگری نداشته و نمی توان از وی هیچ تعریفی داشت.
وی یادآور شد: علی رغم اینکه رزم حسینی سابقه ای به عنوان وزیر در وزارتخانه ندارد، اما در صنعت، تجارت داخلی، خارجی و معدن سال ها فعال بوده است و مسائل را به خوبی درک می کند. رزم حسینی پس از ورود به دولت تمام سهام های خود و شرکت ها را واگذار کرد تا دچار تعارض منافع نشود.
رئیس کمیته اشتغال مجلس با بیان اینکه هیچ یک از افراد خانواده رزم حسینی در خارج از کشور نیستند، عنوان داشت: شناخت دقیق موانع تولید و تجارت، ویژگی مهم وزیر پیشنهادی صمت است. رزم حسینی جهادی است نه جناحی و همه باید دست به دست هم دهیم تا وزارت صمت سامان یابد.

اخبار مرتبط