رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

فرمانده سپاه سبزوار با اشاره به خدمات بسیج در عرصه‌های مختلف، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون و با توجه به لزوم مراقبت‌های ویژه در خصوص جلوگیری از شیوع این ویروس، بیش از ۵۱۰۰ نفر توسط پزشکان بسیجی و بسیج جامعه پزشکی در سبزوار به‌ صورت رایگان معاینه شده‌اند. به گزارش عصر سبزوار، سرهنگ […]

فرمانده سپاه سبزوار با اشاره به خدمات بسیج در عرصه‌های مختلف، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون و با توجه به لزوم مراقبت‌های ویژه در خصوص جلوگیری از شیوع این ویروس، بیش از ۵۱۰۰ نفر توسط پزشکان بسیجی و بسیج جامعه پزشکی در سبزوار به‌ صورت رایگان معاینه شده‌اند.
به گزارش عصر سبزوار، سرهنگ هادی موحدنیا با اشاره به فعالیت تیم بسیج پزشکی در طول هفته دفاع مقدس، افزود: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، گروه‌های پزشکی بسیجی تاکنون ۶۰۰ نفر را به‌ صورت رایگان معاینه کرده و در صورت لزوم به پزشکان متخصص ارجاع داده‌اند.
وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اهدافی که بسیج در راستای آن اقدام انجام می‌دهد ایجاد عدالت اجتماعی و فراهم کردن دسترسی همگان به امکانات است، ادامه داد: انجام ویزیت‌های رایگان و توزیع داروهای موردنیاز برای افراد معاینه شده به‌صورت رایگان ازجمله اهداف اجرای این طرح است.
فرمانده سپاه سبزوار با اشاره به اعزام گروه‌های پزشکی به مناطق محروم غرب خراسان قبل شیوع ویروس کرونا، ادامه داد: در حال حاضر امکان اعزام گروه به مناطق مختلف وجود ندارد اما انجام این معاینات به‌ صورت رایگان در مرکز درمانی امام حسین(ع) سپاه سبزوار در مقاطع مختلف انجام‌شده است.
سرهنگ موحدنیا همچنین از تولید بیش از ۲۲۰ هزار ماسک بهداشتی توسط گروه‌های جهادی تشکیل‌شده در پایگاه‌های بسیج و توزیع در بین مردم خبر داد و تصریح کرد: فعالیت این پایگاه‌ها همچنان ادامه داشته و در عرصه‌های مختلف در حال انجام است.

اخبار مرتبط