رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

چهار کتاب از بانوی نویسنده سبزواری در فهرست سال کتاب های مناسب برای دوره های آموزشی از سوی وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت. به گزارش عصر سبزوار به نقل از مجله اینترنتی اسرارنامه دبیرخانه ساماندهی منابع آموزشی و تربیتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی که از سازمان های زیرمجموعه وزارت آموزش و پرورش […]

چهار کتاب از بانوی نویسنده سبزواری در فهرست سال کتاب های مناسب برای دوره های آموزشی از سوی وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت.
به گزارش عصر سبزوار به نقل از مجله اینترنتی اسرارنامه دبیرخانه ساماندهی منابع آموزشی و تربیتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی که از سازمان های زیرمجموعه وزارت آموزش و پرورش است، کتاب های ۴ گانه هزار و یک شب (افسانه پریان، افسانه وحوش، بازی تاج و تخت و روایت عشق) به قلم الهه رامشینی را سومین فهرست سالانه خود از کتاب های مناسب جدید برای دوره های آموزشی متوسطه اول و دوم، فنی حرفه ای و کار و دانش جای داده است.
مجموعه کتاب های ۴ گانه هزار و یک شب توسط نشر آبشن چاپ شده است که از انتشارات شناخته شده در حوزه آثار کودکان و نوجوانان محسوب می شود.
در فهرست کتاب های مناسب ارائه شده توسط آموزش و پرورش ۳۵۳ عنوان کتاب در دسته های مختلفی نظیر داستان، شعر، تفکر و سبک زندگی، نثر ادبی و خاطره، نقد ادبی و آموزش ادبی ، سواد رسانه ای، فیلمنامه و نمایشنامه نویسی و …. معرفی شده اند.
علی رغم این ارزش بالای آثار چاپ شده توسط رامشینی که در فهرست های مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش نیز قرار گرفته است، این کتاب ها مورد بی مهری شورای شهر سبزوار واقع شده اند و وعده شورا و شهرداری برای رونمایی و خرید ۱۰۰ جلد از کتاب های نویسندگان سبزواری درباره این چهار کتاب تحقق نیافته است.
الهه رامشینی که کارشناس روابط عمومی دانشگاه حکیم سبزواری و عضو انجمن صنفی خبرنگاران سبزوار است و عمده فعالیتش در سالهای اخیر در عرصه خبرهای دانشگاهی و بعضی گزارش های فرهنگی و اجتماعی در رسانه های محلی سبزوار بوده است، سابقه نویسندگی چند جلد کتاب را نیز در پرونده فعالیت های فرهنگی خود دارد در ادامه نگاهی به رزومه کاری و فرهنگی این نویسنده سبزواری خواهیم داشت:
نویسنده، خبرنگار، روزنامه نگار، فعال فرهنگی و کارشناس و مدرس رسانه، خبر و روابط عمومی تحصیلات کارشناس ارشد علوم ارتباطات است.
امید برومندی

اخبار مرتبط