رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سبزوار از اجرای طرح جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی خبر داد. به گزارش عصر سبزوار، مجید معنوی زاده با بیان این مطلب گفت: پاکسازی نخاله‌های ساختمانی در فضاهای شهری و مناطق مسکونی به منظور حفظ بهداشت شهری توسط اکیپ‌های ستاد خاک و نخاله های سازمان مپ آغاز شد. او با اشاره به […]

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سبزوار از اجرای طرح جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی خبر داد.

به گزارش عصر سبزوار، مجید معنوی زاده با بیان این مطلب گفت: پاکسازی نخاله‌های ساختمانی در فضاهای شهری و مناطق مسکونی به منظور حفظ بهداشت شهری توسط اکیپ‌های ستاد خاک و نخاله های سازمان مپ آغاز شد.

او با اشاره به اینکه محیط شهری نباید به محل تخلیه نخاله‌های ساختمانی و پسماندها تبدیل شود، گفت: از شهروندان عزیز تقاضا داریم به منظور حفظ بهداشت محیطی و پاکیزگی شهر از تخلیه هرگونه نخاله و پسماندی در زمین‌های خالی سطح شهر خودداری و فقط در مکان های مجاز اقدام به تخلیه نخاله های ساختمانی نمایند.

وی همچنین یادآور شد: سه مکان جنوب غرب کمربندی در کوره های آجرپزی، جاده قدیم مشهد مجاور آرامستان بهشت رضوان، توحید شهر، فاز ۲ بلوک در انتهای خیابان علامه جعفری تعیین شده است.

گفتنی است چندی پیش در جلسه کمیسیون خدمات شهری، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر سبزوار مصوب شد کسانی که از این مهم تعدی کنند ضمن معرفی به مراجع قضایی از یک تا ده هفته توقیف وسیله نقلیه و تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی اعمال قانون خواهند شد.

اخبار مرتبط