رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

مدیر مرکز رشد دانشگاه حکیم سبزواری از پیوستن این مرکز به مراکز رشد همکار با پارک علم و فناوری خراسان با هدف راه اندازی پردیس علم و فناوری در دانشگاه حکیم سبزواری خبر داد. به گزارش عصر سبزوار، دکتر ریحانه صباغ زاده گفت: با امضای توافقنامه همکاری بین روسای پارک علم و فناوری خراسان و […]

مدیر مرکز رشد دانشگاه حکیم سبزواری از پیوستن این مرکز به مراکز رشد همکار با پارک علم و فناوری خراسان با هدف راه اندازی پردیس علم و فناوری در دانشگاه حکیم سبزواری خبر داد.

به گزارش عصر سبزوار، دکتر ریحانه صباغ زاده گفت: با امضای توافقنامه همکاری بین روسای پارک علم و فناوری خراسان و دانشگاه حکیم سبزواری و اخذ مصوبه کمیسیون دائمی و هیئت امنای دو نهاد، شرکت‌ های مرکز رشد دانشگاه حکیم سبزواری از فرایندهای حمایتی پارک علم و فناوری خراسان برخوردار خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه این همکاری در جهت ایجاد پردیس علم و فناوری در دانشگاه حکیم سبزواری صورت می گیرد، اظهار داشت: در همین راستا دانشگاه حکیم سبزواری ۱۰ هکتار از اراضی ضلع جنوب غربی پردیس خود را با دسترسی مستقل برای احداث و راه اندازی پردیس علم و فناوری درنظر گرفته و مجوز لازم را اخذ نموده است.

گفتنی ست؛ مرکز رشد دانشگاه حکیم سبزواری در حال حاضر ۳۸ واحد فناور مستقر تحت حمایت خود دارد که این واحدها در فضایی به وسعت ۱۲۰۰ مترمربع، مشغول فعالیت هستند.

اخبار مرتبط