رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

رئیس ستاد سبزوار در امور بازسازی عتبات عالیات گفت: مردم سبزوار ۲۰۰ میلیون تومان برای بازسازی عتبات عالیات از ابتدای امسال کمک کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۲۰ درصد بیشتر شده است. به گزارش عصر سبزوار، علی اکبر دلبری افزود: بیشتر کمک‌های مردم سبزوار برای توسعه صحن مطهر حضرت زینب […]

رئیس ستاد سبزوار در امور بازسازی عتبات عالیات گفت: مردم سبزوار ۲۰۰ میلیون تومان برای بازسازی عتبات عالیات از ابتدای امسال کمک کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۲۰ درصد بیشتر شده است.

به گزارش عصر سبزوار، علی اکبر دلبری افزود: بیشتر کمک‌های مردم سبزوار برای توسعه صحن مطهر حضرت زینب کبری (س) در شهر کربلای معلی عراق هزینه می‌شود.

وی اظهار داشت: کمک‌های مردم سبزوار به منظور بازسازی عتبات عالیات در شرایطی افزایش یافته که امسال بسیاری از برنامه‌های مذهبی، ماه‌های محرم و صفر به علت شیوع ویروس کرونا، با محدودیت برگزار شد.

دلبری تصریح کرد: موکب‌های حسینی در سبزوار که هر سال همزمان با اربعین حسینی برای خدمت به زائران عزادار برپا می‌شدند امسال به خاطر جلوگیری از شیوع کرونا و ممنوعیت برنامه‌ های عمومی، دست‌اندرکار خدمات‌رسانی به محرومان و نیازمندان شده بودند.

اخبار مرتبط