رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با افزایش تعداد موارد مثبت و بستری بیماران کرونا در سبزوار، و مصوبه ستاد کرونا، با همکاری ادارات امداد رسان آژیر قرمز این بیماری در خیابان های شهر سبزوار به صدا در آمد. به گزارش عصر سبزوار، دکتر نوده همچنین افزود: متاسفانه مسافرت ها و حضور در تجمعات و […]

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با افزایش تعداد موارد مثبت و بستری بیماران کرونا در سبزوار، و مصوبه ستاد کرونا، با همکاری ادارات امداد رسان آژیر قرمز این بیماری در خیابان های شهر سبزوار به صدا در آمد.

به گزارش عصر سبزوار، دکتر نوده همچنین افزود: متاسفانه مسافرت ها و حضور در تجمعات و عدم توجه برخی از همشهریان به پروتکل های بهداشتی باعث شده وضعیت اضطراری بیماری کرونا، در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار رقم بخورد.

وی افزود: در صورت ادامه این روند و حضور در تجمعات و مهمانی های غیر ضروری توسط همشهریان، شرایط در روزهای پیش رو سخت تر خواهد شد.

نوده با اشاره به خستگی کادر بهداشت و درمان و تکمیل ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان واسعی افزود: تقارن بیماری آنفلوآنزا و بیماری کرونا در فصل سرما شرایط بحرانی و حساسی بوجود خواهد آورد.

اخبار مرتبط