رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

مدیر عامل شرکت سیمان سبزوار از راه اندازی کارخانه ملات خشک آماده در آینده نزدیک خبر داد و گفت: استفاده از ملات های آماده ضمن افزایش سرعت ساخت و ساز، در ارتقای کیفیت نقش تعیین کننده ای دارد و به همین خاطر هم اکنون مجوز واحد تولید ملات خشک آماده را دریافت کرده‌ایم و موضوعات […]

مدیر عامل شرکت سیمان سبزوار از راه اندازی کارخانه ملات خشک آماده در آینده نزدیک خبر داد و گفت: استفاده از ملات های آماده ضمن افزایش سرعت ساخت و ساز، در ارتقای کیفیت نقش تعیین کننده ای دارد و به همین خاطر هم اکنون مجوز واحد تولید ملات خشک آماده را دریافت کرده‌ایم و موضوعات دیگر مانند تعیین زمین و دریافت سایر مجوزهای لازم را در دستور کار داریم.

به گزارش عصر سبزوار، علیرضا امیرفراهانی افزود: تا حدود دو سال پیش یکی از انتقاداتی که به سیمان سبزوار مطرح می شد، موضوع نوسان کیفیت بود اما با تمهیداتی که در نظر گرفتیم، هم اکنون ضمن به ثبت رساندن آمار قابل توجه در تمامی متغیرهای کیفی، ثبات کیفیت تولید را شاهدیم و این اتفاق منجر به افزایش حجم فروش نسبت به سال های گذشته و افزایش ارزش ریالی نسبت به قیمت های روز بازار شده است.

وی یکی از علل اصلی ارتقای کیفیت سیمان سبزوار را ناشی از راه اندازی کارخانه بتن آماده توسط این شرکت دانسته و تصریح کرد: یکی از مهم ترین اقدامات ما برای فروش بهتر سیمان تولیدی، راه اندازی کارخانه بتن آماده بود که توانسته ایم از این طریق تقریبا عمده بازار بتن آماده سبزوار را در اختیار بگیریم. یکی از عمده ترین حسن های این کار، شناخت کامل کیفیت سیمان تولیدی کارخانه است. به گونه ای که کوچک ترین مشکلات کیفی سیمان در کوتاه ترین زمان ممکن اصلاح می شود. علاوه بر این، راه اندازی آزمایشگاه بتن توسط سیمان سبزوار کمک شایانی به ارتقای کیفیت سیمان خواهد کرد.

مدیرعامل سیمان سبزوار از راه اندازی کارخانه ملات خشک آماده در آینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت: استفاده از ملات های آماده ضمن افزایش سرعت ساخت و ساز، در ارتقای کیفیت نقش تعیین کننده ای دارد و به همین خاطر هم اکنون مجوز واحد تولید ملات خشک آماده را دریافت کرده‌ایم و موضوعات دیگر مانند تعیین زمین و دریافت سایر مجوزهای لازم را در دستور کار داریم.

اخبار مرتبط