رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری سبزوار گفت: متاسفانه با قرار گرفتن سبزوار در وضعیت حاد و اضطرار موج سوم کرونا، فوت شدگان ناشی از این بیماری نسبت به اموات عادی با رشد چشمگیری در این شهر مواجه شده است. به گزارش عصر سبزوار، قاسم دارینی با بیان اینکه در مراسم تشییع درگذشتگان به حداقل نفرات […]

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری سبزوار گفت: متاسفانه با قرار گرفتن سبزوار در وضعیت حاد و اضطرار موج سوم کرونا، فوت شدگان ناشی از این بیماری نسبت به اموات عادی با رشد چشمگیری در این شهر مواجه شده است.

به گزارش عصر سبزوار، قاسم دارینی با بیان اینکه در مراسم تشییع درگذشتگان به حداقل نفرات و وابستگان متوفی اجازه ورود به آرامستان داده می‌شود، افزود: خاکسپاری اموات با رعایت دستورالعملهای ابلاغی و با نظارت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار انجام می گیرد.

وی با اشاره به اینکه پروتکل‌های بهداشتی به روش‌های مختلف اطلاع رسانی می‌شود، ادامه داد: کارکنان سازمان نیز ملزم به رعایت دقیق آئین نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی هستند.

دارینی تصریح کرد: جهت خاکسپاری نیز تعدادی از خودروهای حمل متوفی تعیین و به این امر اختصاص داده شد و اموات از غسالخانه با نظارت دانشگاه علوم پزشکی تحت مراقبت‌های بسیار ویژه و در کاورهای غیر قابل نفوذ به آرامستان بهشت رضوان در جاده سبزوار – خوشاب منتقل شده و مطابق با دستورالعمل ها و آئین نامه های ابلاغی به خاک سپرده می‌شوند.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری سبزوار همچنین با تاکید بر اینکه کادر درمان و کارکنان خدوم آرامستان سبزوار در این در شرایط بحرانی با خستگی مفرط نسبت به ماه های گذشته مواجه شده اند، از شهروندان خواست با زدن #ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی، یاریگر آنها در این شرایط اضطرار کرونایی باشند.

اخبار مرتبط