رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

رئیس صندوق کارآفرینی امید سبزوار گفت: با پرداخت ۵/۵ میلیارد تومان تسهیلات کارآفرینی در سبزوار، طی سال جاری، ۲۵۰ فرصت شغلی ایجاد شده است. به گزارش عصر سبزوار، قاسم کیقبادی افزود: این میزان تسهیلات اشتغال، به ۱۳۰ طرح در بخش‌های تولیدی، خدماتی، قالیبافی، تابلوفرش، گردشگری، پوشاک و گیاهان دارویی، به متقاضیان پرداخت شده است. وی […]

رئیس صندوق کارآفرینی امید سبزوار گفت: با پرداخت ۵/۵ میلیارد تومان تسهیلات کارآفرینی در سبزوار، طی سال جاری، ۲۵۰ فرصت شغلی ایجاد شده است.

به گزارش عصر سبزوار، قاسم کیقبادی افزود: این میزان تسهیلات اشتغال، به ۱۳۰ طرح در بخش‌های تولیدی، خدماتی، قالیبافی، تابلوفرش، گردشگری، پوشاک و گیاهان دارویی، به متقاضیان پرداخت شده است.

وی ادامه داد: افزون بر ۹۰ درصد تسهیلات اشتغال صندوق کارآفرینی امید در سبزوار، به متقاضیان کار و کارآفرینان مناطق روستایی پرداخت شده است.

رئیس صندوق کارآفرینی امید سبزوار اظهار داشت: تسهیلات این صندوق با کارمزد ۴ درصد و با هدف ایجاد اشتغال پایدار در بخش های خوداشتغالی، کارآفرینی و کارفرمایی به متقاضیان پرداخت می‌شود.

کیقبادی تصریح کرد: طی دو سال گذشته تاکنون، افزون بر ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای بیش از ۵۰۰ طرح با اشتغال زایی برای ۱ هزار و ۸۰۰ نفر در سبزوار پرداخت شده است.

اخبار مرتبط