رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: طی یک سال گذشته، ۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به نابینایان و کم بینایان سبزواری پرداخت شده است. به گزارش عصر سبزوار، مرضیه کسرایی فر افزود: این تسهیلات به صورت قرض الحسنه، به ۲۶ متقاضی برای فعالیت و در بخش‌های دامپروری و خدمات، پرداخت شده است. وی ادامه داد: از […]

رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: طی یک سال گذشته، ۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به نابینایان و کم بینایان سبزواری پرداخت شده است.

به گزارش عصر سبزوار، مرضیه کسرایی فر افزود: این تسهیلات به صورت قرض الحسنه، به ۲۶ متقاضی برای فعالیت و در بخش‌های دامپروری و خدمات، پرداخت شده است.

وی ادامه داد: از ۷۵۰ نابینا و کم بینای دارای پرونده در اداره بهزیستی سبزوار، ۲۰ نابینا در ادارات دولتی مشغول کار هستند و  ۱۵ نفر آنها نیز دانشجو می‌باشند که از وسایل کمک توانبخشی و آموزشی برخوردارند.

رئیس اداره بهزیستی سبزوار اظهار داشت: همچنین زمینی به مساحت ۲۳۲ مترمربع از سوی یک نیکوکار برای ایجاد انجمن کودکان سبزوار اهدا شده که ۱۰۰ متر آن، برای تشکل انجمن نابینایان سبزوار اختصاص یافته است.

کسرایی فر تصریح کرد: خدمت رسانی به گروه‌های مختلف دارای معلولیت و توسعه برنامه‌های توانبخشی و توانمندسازی متناسب با نیازهای روز جامعه، از مهمترین اولویت‌های سازمان بهزیستی برای تحقق سلامت و رفاه اجتماعی است.

اخبار مرتبط