رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October

جلسه ستاد کرونا‌ سبزوار با توجه به حاد بودن وضعیت سبزوار به لحاظ افزایش ابتلای شهروندان به این بیماری، به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. به گزارش عصر سبزوار، سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار در این جلسه با اشاره به وضعیت بحرانی سبزوار و منطقه غرب خراسان در خصوص افزایش مبتلایان به بیماری […]

جلسه ستاد کرونا‌ سبزوار با توجه به حاد بودن وضعیت سبزوار به لحاظ افزایش ابتلای شهروندان به این بیماری، به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش عصر سبزوار، سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار در این جلسه با اشاره به وضعیت بحرانی سبزوار و منطقه غرب خراسان در خصوص افزایش مبتلایان به بیماری کرونا گفت: با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در حوزه سبزوار بزرگ، شرایط شهرستان بحرانی است و بخش های غیر کرونایی بیمارستان واسعی نیز به بستری بیماران کرونایی اختصاص پیدا کرده است.

حسین شاد ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک توسط مردم، افزود: از مردم عزیز می‌خواهم کادر بهداشت و درمان شهرستان را با رعایت دستور العمل ها بهداشتی و استفاده از ماسک یاری کنند.

وی تصریح کرد: کلیه ادارات، نهادهای دولتی و غیر دولتی، اماکن، اصناف و … نسبت به رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک اقدام نمایند و در صورت گزارش تیم های نظارتی مبنی بر عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی نسبت به پلمپ واحدهای متخلف اقدام خواهد شد.

رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا سبزوار تصریح کرد: در این جلسه اقدامات پیشگیرانه شدیدتری جهت جلوگیری از انتقال و شیوع بیشتر این بیماری وضع شد و مصوبات مربوطه به ادارات و نهادها ابلاغ خواهد شد‌.

اخبار مرتبط