رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 24 November

رئیس اتاق اصناف سبزوار گفت: حدود ۹۰ درصد از صاحبان ۶ هزار واحد صنفی این شهر که مشمول محدودیتهای مشاغل گروه دو، سه و چهار شغلی شده‌اند، با وجود برخی نارضایتی‌ها، در اجرای این طرح همکاری می‌کنند. به گزارش عصر سبزوار، علی کیانی افزود: اجرای محدودیت فعالیت از ساعت ۱۸ برای گروه‌های شغلی، دو، سه […]

رئیس اتاق اصناف سبزوار گفت: حدود ۹۰ درصد از صاحبان ۶ هزار واحد صنفی این شهر که مشمول محدودیتهای مشاغل گروه دو، سه و چهار شغلی شده‌اند، با وجود برخی نارضایتی‌ها، در اجرای این طرح همکاری می‌کنند.

به گزارش عصر سبزوار، علی کیانی افزود: اجرای محدودیت فعالیت از ساعت ۱۸ برای گروه‌های شغلی، دو، سه و چهار شهر از ابتدای هفته جاری به مدت یک ماه آغاز شده است.

وی اظهار داشت: برای پیشگیری از شیوع ویروس همه‌گیر کرونا، توصیه‌های بهداشتی به سایر صاحبان واحدهای صنفی این شهر ابلاغ شده و چنانچه واحدی تخلف کند با آن برخورد می شود.

رئیس اتاق اصناف سبزوار تصریح کرد: هم اینک ۷ تیم بازرسی شامل فرمانداری، اصناف و صنعت و معدن، بهداشت، اماکن، نیروی انتظامی، بسیج و تعزیرات در سبزوار فعال هستند و طی روزهای گذشته ۳۵ واحد صنفی که از مصوبات ستاد کرونا سبزوار سرپیچی کرده‌اند، اخطار و تذکر گرفته‌اند.

اخبار مرتبط