رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 24 November

رئیس شبکه بهداشت و درمان داورزن در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای داورزن، افزود: در پی کاهش حساسیت‌ها، عادی تلقی شدن ویروس کرونا  و عدم رعایت بهداشت فردی و جمعی، تعداد مبتلایان به کرونا در داورزن افزایش یافته است. به گزارش عصر سبزوار، وی ادامه داد: با توجه به روند افزایشی ویروس کرونا، […]

رئیس شبکه بهداشت و درمان داورزن در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای داورزن، افزود: در پی کاهش حساسیت‌ها، عادی تلقی شدن ویروس کرونا  و عدم رعایت بهداشت فردی و جمعی، تعداد مبتلایان به کرونا در داورزن افزایش یافته است.

به گزارش عصر سبزوار، وی ادامه داد: با توجه به روند افزایشی ویروس کرونا، وضعیت شهرستان داورزن همچون بسیاری از مناطق کشور حاد و بحرانی شده که لازمه کاهش شیب ابتلا به این ویروس، اجرای دقیق مصوبات ستاد کرونای شهرستان با همکاری همه دستگاه‌ها و مردم است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان داورزن اظهار داشت: هم اینک وضعیت این شهرستان به لحاظ شیوع ویروس کرونا قرمز است و از اول آذرماه عمده محدودیت‌ها در حوزه تردد وسایل نقلیه و فعالیت مشاغل اعمال می شود و چنانچه در وضعیت شهرستان تغییر ایجاد شود، محدودیت ها نیز با توجه به وضعیت بیماری، تغییر خواهد کرد.

خسروجردی تصریح کرد: شهرستان داورزن به عنوان میقات الرضا (ع) و دروازه ورودی خطه خورشید است؛ لذا برای کنترل و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تدابیر لازم اتخاذ شده و نیز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ستادهای فرعی در شهر و روستاهای داورزن با محوریت مرکز بهداشت و درمان، پایگاه‌ها و خانه‌های بهداشت روستایی، فعال شده است.

اخبار مرتبط