رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 24 November

رئیس شورای اسلامی شهر روداب در گفت‌وگو با عصر سبزوار گفت: مطابق قانون آقای سروش ناوی به عنوان شهردار منتخب روداب به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی معرفی شد و این نهاد نیز طبق روال قانونی صلاحیت آقای سروش ناوی برای شهرداری روداب را بررسی کرد. به گزارش عصر سبزوار، سعید برزویی […]

رئیس شورای اسلامی شهر روداب در گفت‌وگو با عصر سبزوار گفت: مطابق قانون آقای سروش ناوی به عنوان شهردار منتخب روداب به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی معرفی شد و این نهاد نیز طبق روال قانونی صلاحیت آقای سروش ناوی برای شهرداری روداب را بررسی کرد.

به گزارش عصر سبزوار، سعید برزویی با بیان اینکه در نامه ای که به شورای اسلامی شهر روداب ارسال شده، آمده است که با توجه به آیین نامه شرایط و احراز تصدی سمت شهردار، ایشان صلاحیت سمت شهرداری روداب را ندارد، اظهار داشت: مطابق با بند الف ماده سه آیین نامه شرایط احراز تصدی سمت شهردار علت عدم احراز صلاحیت ایشان اعلام شده و عدم احراز صلاحیت نیز مربوط به عدم سابقه اجرایی است.

وی ادامه داد: با توجه به مدارک آقای ناوی فعالیت در دفتر نماینده مجلس و شرکت درب و پنجره عایق پردیس تنها سابقه اجرایی ایشان بوده است.

اخبار مرتبط