رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 24 November

معاون آموزش ابتدایی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش سبزوار گفت: با پیگیری‌ های صورت گرفته، آمار افراد ۶ تا ۱۲ ساله بازمانده از تحصیل در سبزوار، از ۳۵۷ به ۸۳ نفر کاهش یافته است. به گزارش عصر سبزوار، ابوالفضل صادقی گفت: بر مبنای آمار دریافتی ابتدای ماه جاری از سامانه سناد، تعداد دانش […]

معاون آموزش ابتدایی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش سبزوار گفت: با پیگیری‌ های صورت گرفته، آمار افراد ۶ تا ۱۲ ساله بازمانده از تحصیل در سبزوار، از ۳۵۷ به ۸۳ نفر کاهش یافته است.

به گزارش عصر سبزوار، ابوالفضل صادقی گفت: بر مبنای آمار دریافتی ابتدای ماه جاری از سامانه سناد، تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل طی سال تحصیلی جدید در سبزوار، ۳۵۷ نفر بودند.

وی ادامه داد: با کار جهادی و میدانی و تلاش مجموعه مدیران، مربیان، معلمان و اولیا از این تعداد، ۲۷۴ دانش آموز بازمانده از تحصیل در سبزوار شناسایی شدند و مراحل ادامه تحصیل آنها از سرگرفته شد.

صادقی با اشاره به اینکه عمده دانش آموزان بازمانده از تحصیل دارای والدین بد سرپرست یا کودکان کار هستند، اظهار داشت: از عموم شهروندان درخواست می کنیم برای شناسایی این افراد و فراهم کردن بستر ادامه تحصیل آنها، با آموزش و پرورش همکاری کنند.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، توسعه عدالت آموزشی و انسداد مبادی بی سوادی است که تحقق کامل این مهم، نیاز به همکاری نهادها و خانواده ها با آموزش و پرورش دارد.

اخبار مرتبط