رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اعلام کرد: هم اکنون روزانه ۱۵۰ تست کرونا در مراکز منتخب غرب خراسان از مراجعین گرفته می شود که ۸۰ تا ۸۵ درصد تست ها مثبت اعلام می شود. به گزارش عصر سبزوار، این بدین معنی است که در حال حاضر روزانه بین ۱۲۰ تا ۱۲۷ نفر در […]

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اعلام کرد: هم اکنون روزانه ۱۵۰ تست کرونا در مراکز منتخب غرب خراسان از مراجعین گرفته می شود که ۸۰ تا ۸۵ درصد تست ها مثبت اعلام می شود.

به گزارش عصر سبزوار، این بدین معنی است که در حال حاضر روزانه بین ۱۲۰ تا ۱۲۷ نفر در غرب خراسان به این بیماری مبتلا می شوند.

همچنین طبق گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه از ابتدای ثبت بیماری در غرب خراسان تا کنون ۵۷۹۶ نفر به این بیماری مبتلا شده اند که با توجه به آخرین آمار ارائه شده توسط این دانشگاه در ۲۰ آبان ماه، در این باره ۱۲ روزه ۸۷۵ نفر به آمار مبتلایان اضافه شده است!

شایان ذکر است به دلیل نامشخص آمار روزانه مبتلایان و فوتی ناشی از کرونا در منطقه بیش از ۱۲ روز است که اعلام نشده که این امر قطعا در آگاه سازی و میزان رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم تاثیر منفی خواهد داشت

اخبار مرتبط