رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

رئیس اداره جهاد کشاورزی جغتای گفت: کمبودی در تامین نهاده‌های دامی در این شهرستان وجود ندارد و دامدارانی که دام‌های آنها بیمه و پلاک‌کوبی شده، می‌توانند سهمیه خود را از مراکز توزیع دریافت کنند. به گزارش عصر سبزوار، خلیل شایستگان با اشاره به انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر گلایه برخی دامداران جغتایی از […]

رئیس اداره جهاد کشاورزی جغتای گفت: کمبودی در تامین نهاده‌های دامی در این شهرستان وجود ندارد و دامدارانی که دام‌های آنها بیمه و پلاک‌کوبی شده، می‌توانند سهمیه خود را از مراکز توزیع دریافت کنند.

به گزارش عصر سبزوار، خلیل شایستگان با اشاره به انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر گلایه برخی دامداران جغتایی از نحوه توزیع نهاده‌های دامی، افزود: نهاده‌های دامی به میزان نیاز دامداران در این شهرستان فراهم است.

وی با بیان اینکه تامین نهاده‌های دامی یکی از نیازهای دامداران است، ادامه داد: در ماه گذشته ۷۷۳ تن کنسانتره به این شهرستان اختصاص یافت که این محموله در حال توزیع بین دامداران است.

شایستگان اظهار داشت: به علت شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از اجتماع دامداران مقرر شده است توزیع نهاده‌های دامی از طریق نمایندگان آنها در  مناطق روستایی انجام شود.

رئیس اداره جهاد کشاورزی جغتای تصریح کرد: ۲ کارخانه خوراک دام و طیور در این شهرستان فعال است و حدود ۱۳۰ هزار راس دام سبک و سنگین نیز در جغتای، وجود دارد.

اخبار مرتبط