رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

رئیس پلیس راه سبزوار گفت: ۳۲۵ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی طی سه روز گذشته از مسیر سبزوار در ورودی غربی استان بازگردانده شد. سرهنگ ایزد پناه افزود: در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی، جاده های سبزوار مجهز به تجهیزات الکترونیکی و سامانه پایش تصویری شده است و خودروهای غیربومی در صورت تردد به شهرهای دارای […]

رئیس پلیس راه سبزوار گفت: ۳۲۵ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی طی سه روز گذشته از مسیر سبزوار در ورودی غربی استان بازگردانده شد.

سرهنگ ایزد پناه افزود: در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی، جاده های سبزوار مجهز به تجهیزات الکترونیکی و سامانه پایش تصویری شده است و خودروهای غیربومی در صورت تردد به شهرهای دارای وضعیت قرمز جریمه می شوند.

وی با اشاره به وضعیت قرمز سبزوار به لحاظ ویروس کرونا، تصریح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی این شهر در راستای طرح منع ورود خودروهای غیربومی از ورود آنها به داخل شهر جلوگیری می کند.

رئیس پلیس راه سبزوار اظهار داشت: هرگونه ورود خودرو با پلاک غیربومی تا پایان روز ۱۵ آذر ماه، در مناطق اعلام شده ممنوع است و خودروهایی که نقض محدودیت کنند، جریمه می شوند.

سرهنگ ایزدپناه یادآور شد: به هموطنان توصیه می کنیم برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، در خانه بمانند و سفر خود را به زمان پس از غلبه بر این بیماری، موکول کنند.

گفتنی ست؛ طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز از نظر شیوع کرونا، همزمان با محدودیتهای سراسری، از اول آذر ماه آغاز شده ‌است.

اخبار مرتبط