رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: معاونت درمان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی بیش از ۳۷۰ بیمارستان و مرکز درمانی دولتی ایران در درمان بیماران مبتلا به کرونا در سطح ۶۵ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی کشور را، براساس شاخص های ۱۲ گانه کیفی و عملکردی، ارزیابی و رتبه بندی نمود. به گزارش عصر سبزوار، […]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: معاونت درمان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی بیش از ۳۷۰ بیمارستان و مرکز درمانی دولتی ایران در درمان بیماران مبتلا به کرونا در سطح ۶۵ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی کشور را، براساس شاخص های ۱۲ گانه کیفی و عملکردی، ارزیابی و رتبه بندی نمود.

به گزارش عصر سبزوار، دکتر محمد نعمت شاهی افزود: طی پایش های انجام شده توسط کارشناسان وزارت بهداشت و براساس شاخص های مربوطه بویژه در مدیریت بحران، بهبودی بیماران و کاهش مرگ و میر ناشی از کرونا، بیمارستان واسعی سبزوار وابسته به دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، موفق به کسب رتبه ۲۱ در بین بیش از ۳۷۰ بیمارستان و مرکز درمانی دولتیِ کشور شد.

وی ادامه داد: بیمارستان آموزشی درمانی واسعی سبزوار به عنوان تنها مرکز تخصصی پذیرش و درمان بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا، به جمعیت نیم میلیونی شهرستانهای غرب خراسان خدمات تخصصی و فوق تخصصی را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط