رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

مدیرکل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه غرب خراسان گفت: با توجه به آغاز فصل سرد سال و برودت هوا، تمهیدات لازم اندیشیده شده و هیچ گونه مشکلی در راستای تامین و توزیع سوخت منطقه در فصل زمستان نخواهیم داشت. به گزارش عصر سبزوار، محمّد صادقی با بیان اینکه قدردان زحمات ناوگان حمل و نقل فرآورده های […]

مدیرکل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه غرب خراسان گفت: با توجه به آغاز فصل سرد سال و برودت هوا، تمهیدات لازم اندیشیده شده و هیچ گونه مشکلی در راستای تامین و توزیع سوخت منطقه در فصل زمستان نخواهیم داشت.

به گزارش عصر سبزوار، محمّد صادقی با بیان اینکه قدردان زحمات ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی در سوخت رسانی به مناطق صعب العبور و کوهستانی هستیم، اظهار کرد: با برگزاری جلسات مستمر با نمایندگان ناوگان حمل و نقل و شرکت تعاونی نفتکش ها، برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفته تا در روند سوخت رسانی، خللی ایجاد نگردد‌.

وی ادامه داد: با اجرای طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید و گاز مایع از ابتدای شهریور ۹۹، تاکنون بیش از ۱۵ هزار و ۳۰۰ خانوار روستایی نفت سفید سوز در شهرستان های سبزوار، بردسکن، جوین، جغتای، خوشاب، ششتمد و داورزن، شناسایی شده اند.

صادقی با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح فروش الکترونیکی نفت سفید و گاز مایع، حدود ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر نفت سفید و حدود ۲۸۰ تن گاز مایع در بین این خانوارها توزیع شده است، یادآور شد: از طریق ایجاد کانال ویژه ای در فضای مجازی، با بخشداران و دهیاران روستاهای تابعه در تعامل هستیم تا در صورت بروز مشکل یا نارضایتی احتمالی در روند توزیع سوخت، بلافاصله در جهت رفع آن، اقدام مقتضی صورت پذیرد.

اخبار مرتبط