رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: در نهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه و در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی ۱۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان توزیع شد. به گزارش عصر سبزوار، حجت الاسلام جعفر مهدوی خواه روز شنبه در نهمین مراسم […]

رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: در نهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه و در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی ۱۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان توزیع شد.

به گزارش عصر سبزوار، حجت الاسلام جعفر مهدوی خواه روز شنبه در نهمین مراسم رزمایش کمک مومنانه سبزوار افزود: ارزش هر یک از این بسته‌های معیشتی چهار میلیون و ۳۰۰ هزار ریال است که توزیع آن همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه (س) آغاز شده است.

وی ادامه داد: منابع مالی برای تهیه این بسته‌های معیشتی از محل موقوفات روضه خوانی و با مشارکت آستان قدس رضوی، نذورات و کمک‌های خیرین تامین شده است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: طی هشت مرحله گذشته کمک‌های مومنانه، هشت هزار و ۴۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان شهرستان‌های سبزوار، خوشاب و ششتمد توزیع شد.

مهدوی خواه افزود: ۱۸ تن مواد غذایی شامل برنج و روغن نیز به ارزش افزون بر ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال از محل موقوفات، نذورات و کمک‌های خیران تامین و بین اقشار نیازمند و ساکنان مناطق حاشیه شهر توزیع شده بود.

دبیر ستاد مردمی “انتقام سخت” سبزوار نیز گفت: همزمان با نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی برنامه های این ستاد مردمی در ۲ محور اجتماعی و فرهنگی اجرا شد.

جواد شمس آبادی افزود: با همت اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار و آستان قدس رضوی از محل عواید موقوفات و در راستای کمک‌های مومنانه ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی به ارزش هر بسته چهار میلیون ریال بین نیازمندان آماده توزیع شد.

شهرستان‌های سبزوار و خوشاب دارای ۲۷ بقعه متبرکه، ۲ هزار موقوفه و ۱۰ هزار و ۸۰۰ رقبه هستند.

مرکز شهرستان سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

بنا بر آخرین اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون یک میلیون و ۲۷۴ هزار و ۵۱۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت ۸۵ تن از بیماران مبتلا به کرونا طی۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۱۸ تن رسیده است.

اخبار مرتبط