رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

مدیر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار گفت: تفاهم نامه همکاری میان این دانشگاه بعنوان معین صنعت با صنایع شهید کاوه و سازمان صنایع دفاع و با هدف هدفمند کردن تحقیقات و فعالیت های دانشگاهی با فناوری مورد نیاز و نیز سهولت دستیابی صنعت به نیازهای فناورانه، امضا شد. در این تفاهم نامه، […]

مدیر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار گفت: تفاهم نامه همکاری میان این دانشگاه بعنوان معین صنعت با صنایع شهید کاوه و سازمان صنایع دفاع و با هدف هدفمند کردن تحقیقات و فعالیت های دانشگاهی با فناوری مورد نیاز و نیز سهولت دستیابی صنعت به نیازهای فناورانه، امضا شد. در این تفاهم نامه، صنایع دفاعی شهید کاوه به عنوان ناظر و تسهیلگر و ارائه دهنده خدمات مرکز آموزشی و تحقیقاتی صنایع فعالیت می کند.

به گزارش عصر سبزوار، دکتر حمیدرضا عزت پور افزود: همچنین دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار مسئول جهت دهی به فعالیت های تحقیقاتی و توسعه فناوری، انجام پژوهش های کاربردی در حوزه فناوریهای تخصصی این تفاهم نامه، ارائه خدمات آزمایشگاهی، همکاری در ساخت نمونه های مهندسی و صنعتی و همکاری در برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز طرحهای فناورانه و صنعتی را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: در این تفاهم نامه، علاوه بر ایجاد فرصت های مطالعاتی ارزشمند برای استادان، زمینه اتصال دانشگاه به صنعت فراهم و برای حمایت از نوآوری و ایده پردازی اساتید و دانشجویان، بستر سازی لازم انجام می شود.

اخبار مرتبط