رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

شهردار سبزوار گفت: در سال جاری با وجود مشکلات اقتصادی، ۲۶ میلیارد تومان در حوزه طرح‌های عمرانی این شهر سرمایه‌ گذاری شد. با این میزان سرمایه‌گذاری، ۱۰ طرح عمرانی، ترافیکی، خدماتی و فرهنگی شهرداری اجرا شده و شهروندان از خدمات آن بهره مند شده‌اند. به گزارش عصر سبزوار، سیدعلی کوشکی افزود: یکی از شاخص‌ترین طرح‌های عمرانی […]

شهردار سبزوار گفت: در سال جاری با وجود مشکلات اقتصادی، ۲۶ میلیارد تومان در حوزه طرح‌های عمرانی این شهر سرمایه‌ گذاری شد. با این میزان سرمایه‌گذاری، ۱۰ طرح عمرانی، ترافیکی، خدماتی و فرهنگی شهرداری اجرا شده و شهروندان از خدمات آن بهره مند شده‌اند.

به گزارش عصر سبزوار، سیدعلی کوشکی افزود: یکی از شاخص‌ترین طرح‌های عمرانی شهرداری سبزوار طی سالهای اخیر، طرح کمربندی این شهر است که در مسیر حاشیه شرق – شمال و غرب این شهر با طول ۱۰ کیلومتر، طی ۴ مرحله اجرا و کامل می شود.

وی با بیان اینکه با وجود شرایط سخت اقتصادی، ۲ مرحله نخست از ۴ مرحله اجرای این طرح جاده‌ ای با عنوان “بزرگراه شهید سلیمانی” و “بزرگراه ابریشم”، مورد بهره برداری قرار گرفته و زیر بار ترافیک رفته است، اظهار داشت: تکمیل بزرگراه ابریشم، ۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و عملیات اجرایی فاز سوم آن (کمربند شمال غرب) به طول ۲.۷ کیلومتر نیز، از اواخر سال گذشته آغاز شده است.

وی ادامه داد: ساخت جاده کمربندی در لبه شهر سبزوار بر اساس مصوبه طرح جامع سال ۹۱ صورت گرفته و ایجاد دسترسی آسان شهروندان و خدمات شهری، کاهش ترافیک داخل شهر و جلوگیری از حاشیه نشینی از مزایای آن است.

کوشکی افزود: نهضت آسفالت در معابر و خیابان‌های شهر سبزوار با هدف بهسازی معابر، روان سازی در رفت و آمد وسایل نقلیه در حال انجام میباشد؛ بطوریکه طی ۹ ماه سال جاری، ۱۶۲ هزار متر مربع از معابر و کوچه های سطح شهر آسفالت شده است.

وی تصریح کرد: طرح نهضت آسفالت همچنان به عنوان یکی از اولویت‌های سازمان عمران به منظور روان‌ سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری ادامه دارد.

اخبار مرتبط