رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

به همت کار گروه فرهنگی «پویش همراهی تا رهایی» و با همکاری ستاد بازآفرینی محلات هدف سبزوار، کارگاه های آموزشی ویژه یکصد نفر از رابطین محلات در زمینه آشنایی با بیماری کرونا و راههای پیشگیری و کنترل آن ، آغاز شد. به گزارش عصر سبزوار، این کارگاهها در گروه های ۲۰ نفره و با توجه […]

به همت کار گروه فرهنگی «پویش همراهی تا رهایی» و با همکاری ستاد بازآفرینی محلات هدف سبزوار، کارگاه های آموزشی ویژه یکصد نفر از رابطین محلات در زمینه آشنایی با بیماری کرونا و راههای پیشگیری و کنترل آن ، آغاز شد.

به گزارش عصر سبزوار، این کارگاهها در گروه های ۲۰ نفره و با توجه به قرار گرفتن شهر سبزوار در وضعیت زرد ، بصورت حضوری برگزار می گردد . شرکت کنندگان دراین برنامه، در خصوص علائم و نشانه های بیماری و راههای پیشگیری از آن در محله توسط گروه پزشکان متخصص عفونی و مهندسان بهداشت محیط تحت آموزش قرار می گیرند سپس مطالب آموزشی را بصورت آبشاری به خانواده ها و افراد ساکن محله ی خود منتقل می نمایند. همچنین با تشکیل گروه در فضای مجازی و ارسال محتواهای آموزشی ، کلیپ ، اینفوگراف و … این آموزش ها استمرار خواهد یافت.

شایان ذکر است در این راستا شاخص ها ی انتخاب محله ی برتر از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی (پیشگیری از بیماری کرونا ) تدوین شده است و در اواخر اسفند ماه سال جاری ضمن بررسی مستندات فعالیت های رابطین در محلات و بازدید از هر محله ، نسبت به انتخاب و تقدیر از محلات برتر اقدام خواهد شد.

اخبار مرتبط