رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

رئیس ستاد سبزوار در امور بازسازی عتبات عالیات گفت: مردم سبزوار ۳۴۰ میلیون تومان برای بازسازی عتبات عالیات از ابتدای امسال کمک کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۳۰ درصد بیشتر شده است. به گزارش عصر سبزوار، علی اکبر دلبری بابیان اینکه بیشتر کمکهای سبزواریان، برای توسعه صحن مطهر حضرت زینب کبری (س) […]

رئیس ستاد سبزوار در امور بازسازی عتبات عالیات گفت: مردم سبزوار ۳۴۰ میلیون تومان برای بازسازی عتبات عالیات از ابتدای امسال کمک کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۳۰ درصد بیشتر شده است.

به گزارش عصر سبزوار، علی اکبر دلبری بابیان اینکه بیشتر کمکهای سبزواریان، برای توسعه صحن مطهر حضرت زینب کبری (س) در کربلای معلی و ساخت صحن امام محمدباقر(ع) در شهر کاظمین هزینه می‌شود، افزود: کمکهای مردم سبزوار به منظور بازسازی عتبات عالیات در شرایطی افزایش یافته که امسال بسیاری از برنامه‌های مذهبی ماه‌های محرم و صفر و برگزاری نمازهای جمعه و جماعات، به علت شیوع ویروس کرونا، با محدودیت برگزار شد.

وی ادامه داد: با مشارکت موکب‌های حسینی سبزوار، ۴۵ هزار بسته بهداشتی و ماسک بین نیازمندان توزیع شده است. در طرح همدلی مومنانه نیز، حدود ۲ هزار بسته معیشتی به ارزش ۲۳۰ میلیون تومان، بین محرومان و آسیب دیدگان اجتماعی ناشی از ویروس کرونا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، توزیع شد.

اخبار مرتبط