رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

مدیر امور منابع آب غرب خراسان گفت: به منظور جلوگیری از خطرهای احتمالی ناشی از وقوع سیل، ۳۳ هزار مترمربع از بستر رودخانه‌ ها در شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد، لایروبی شد. به گزارش عصر سبزوار، محمد ثابتی مقدم با بیان اینکه لایروبی و بازگشایی مسیل‌ها و نقاط حادثه خیز، سبب عبور جریان آب […]

مدیر امور منابع آب غرب خراسان گفت: به منظور جلوگیری از خطرهای احتمالی ناشی از وقوع سیل، ۳۳ هزار مترمربع از بستر رودخانه‌ ها در شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد، لایروبی شد.

به گزارش عصر سبزوار، محمد ثابتی مقدم با بیان اینکه لایروبی و بازگشایی مسیل‌ها و نقاط حادثه خیز، سبب عبور جریان آب در مواقع سیلاب می‌شود و از بروز خسارات جلوگیری می‌کند، افزود: همچنین برای برخورد با ساخت و سازهای غیرقانونی ۱۷ هکتار از حریم رودخانه‌های این ناحیه  از ابتدای امسال بازگشایی شده است.

وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های شرکت آب منطقه ای با هماهنگی دادگستری و نیروی انتظامی، رفع تصرف از بستر رودخانه ها و برخورد با متخلفانی است که در حاشیه و بستر رودخانه ویلا و خانه باغ می سازند.

🔹گفتنی ست؛ امور آب ناحیه غرب خراسان، ۶ شهرستان سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد را زیرپوشش دارد که ۱۸ درصد منابع آب استان را شامل می‌شود.

اخبار مرتبط