رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

شهردار سبزوار گفت: فاز سوم بزرگراه ابریشم به طول ۲/۷ کیلومتر، از بزرگراه شهدای هسته ای (توحیدشهر) به سمت مسیر محور جوین و جغتای در حال احداث است که تاکنون هیچ لحظه ای در اجرای عملیات آن توقف کاری صورت نگرفته و سازمان عمران با تمام توان، در حال تکمیل آن است. به گزارش عصر سبزوار، […]

شهردار سبزوار گفت: فاز سوم بزرگراه ابریشم به طول ۲/۷ کیلومتر، از بزرگراه شهدای هسته ای (توحیدشهر) به سمت مسیر محور جوین و جغتای در حال احداث است که تاکنون هیچ لحظه ای در اجرای عملیات آن توقف کاری صورت نگرفته و سازمان عمران با تمام توان، در حال تکمیل آن است.

به گزارش عصر سبزوار، سیدعلی کوشکی افزود: برای تکمیل فاز سوم بزرگراه ابریشم، ۱۷۵ هزار مترمربع تملک اراضی صورت گرفته است و با تلاش مدیریت حقوقی، تاکنون ۱۱۰ هزار متر پلاک با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان، تملک گردیده و سند آن به نام شهرداری سبزوار صادر شده است.

وی ادامه داد: ضمن قدردانی از دادستان و رئیس دادگستری سبزوار برای تسریع در روند طرح بزرگراه ابریشم، امیدوارم با تلاش شبانه روزی سازمان عمران شهری، هر چه سریعتر رینگ محیطی سبزوار که دارای ۱۰ کیلومتر طول است، طبق برنامه به اتمام برسد.

اخبار مرتبط