رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

مدیر رادیو فرهنگ گفت: نخستین همایش ملی “ایران، جغرافیای مهربانی” در سبزوار، بخشی از آئین بزرگ ملی “ایران، جغرافیای مهربانی است” که از این پس، به پیشنهاد رادیو فرهنگ، در سراسر کشور برگزار خواهد شد. به گزارش عصر سبزوار، علیرضا حبیبی افزود: رادیو فرهنگ با توجه به برنامه کاری خود که مسائل فرهنگی است، ماموریت […]

مدیر رادیو فرهنگ گفت: نخستین همایش ملی “ایران، جغرافیای مهربانی” در سبزوار، بخشی از آئین بزرگ ملی “ایران، جغرافیای مهربانی است” که از این پس، به پیشنهاد رادیو فرهنگ، در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش عصر سبزوار، علیرضا حبیبی افزود: رادیو فرهنگ با توجه به برنامه کاری خود که مسائل فرهنگی است، ماموریت مضاعفی با توجه به مسائل فرهنگی کشور، تحت عنوان فرهنگ سازی را، بر عهده دارد.

وی ادامه داد: در بروز مشکلات چنانچه مردم مهرورزی و همدردی کنند، زودتر به نتیجه می رسیم؛ این فعالیت ها و عزم خودباوری پس از سیل بهار ۹۸ که بیش از ۱۷ استان کشور را درگیر کرد، در مردم شکل گرفت و حس بشر دوستانه، تقویت شد.

حبیبی خاطرنشان کرد: با شیوع ویرس کرونا و پیام رهبر انقلاب مبنی بر کمک مومنانه و رزمایش همدلی، موجی از حرکات جهادی در کشور با هدف رفع مشکلات معیشتی و حداقلی اقشار نیازمند، شکل گرفت.

وی اضافه کرد: در این راستا، رادیو فرهنگ پویشی به وسعت جغرافیایی ایران شکل داد که در پایان هر سال، در همایش ملی “ایران، جغرافیای مهربانی” از خیّران و نیکوکاران تقدیر و نشان معنوی سفیر نیکوکاری، به خیّران اهدا شود.

وی تصریح کرد: با قدردانی رهبر انقلاب از پویش هر محله یک قربانی در سبزوار، به این نتیجه رسیدیم نخستین گام همایش ملی “ایران، جغرافیای مهربانی” در سبزوار برگزار شود که با استقبال امام جمعه و مسئولان این شهر، مواجه شد.

حبیبی گفت: از دیگر محورهای این همایش، کار فرهنگی است و در حوزه فرهنگ، اولین کتابخانه فرهنگی خیریّه ای، در روستای ملوند بخش روداب سبزوار تجهیز و راه اندازی می شود و مقدمات راه اندازی یک کتابخانه دیگر نیز، در سبزوار فراهم شده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
115
روز گذشته
پیگیری نمایندگان منطقه برای عدم ادغام دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار با دانشگاه حکیم سبزواری و عدم حذف ردیف بودجه آن
115
روز گذشته
افزایش اعتبارات دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
115
روز گذشته
اختصاص مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از سوی سازمان بازآفرینی شهری ایران جهت احداث حسینیه شهدا در گلزار شهدای سبزوار
115
روز گذشته
اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری از محل اعتبارات متمرکز در اختیار وزیر علوم با ارسال نامه از سوی دانشگاه
115
روز گذشته
احیای ردیف اعتباری تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
44
روز گذشته
پوشش کامل تلفن همراه در بزرگراه سبزوار – نیشابور تا نیمه اسفند ۹۹
115
روز گذشته
سرمایه گذاری و مشارکت ایدرو در ۹ طرح و ایمیدرو (توسعه و نوسازی صنایع معدنی ایران) در ۴ طرح صنعتی و معدنیِ غرب خراسان و پیگیری این موضوعات توسط مدیران این دو مجموعه
100
روز گذشته
بررسی سرمایه گذاری شرکت توسعه و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در حوزه احداث کارخانه ۵۰ هزار تنی لاستیک در جغتای و اعلام نتیجه به مجلس تا ۱۵ روز آینده