رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

👤 علی شکوری‌پور، مدیر پست سبزوار؛ 🔹حجم افزایش درآمد این اداره چشمگیر بوده و درآمد حاصله پست سبزوار ظرف یک سال اخیر، ۵۵ درصد نسبت به سال قبل، بیشتر شده است. 🔹افزایش حجم درآمد شرکت پست سبزوار و دفاتر پستی ششتمد، داورزن و خوشاب، در این مدت به حدی بوده که حتی ۵ درصد از […]

👤 علی شکوری‌پور، مدیر پست سبزوار؛

🔹حجم افزایش درآمد این اداره چشمگیر بوده و درآمد حاصله پست سبزوار ظرف یک سال اخیر، ۵۵ درصد نسبت به سال قبل، بیشتر شده است.

🔹افزایش حجم درآمد شرکت پست سبزوار و دفاتر پستی ششتمد، داورزن و خوشاب، در این مدت به حدی بوده که حتی ۵ درصد از درآمد شرکت پست استان نیز، فراتر رفته است.

🔹پست سبزوار ظرف یک سال اخیر، ۳ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان درآمد کسب کرد که ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، بیشتر از درآمد پارسال این شرکت است.

🔹ترافیک جابجایی مرسولات و افزایش خریدهای اینترنتی شهروندان در پی شیوع ویروس کرونا، برخی از عوامل افزایش درآمد پست سبزوار می باشد.

🔹پست سبزوار در سال ۹۹ با رشد ترافیک چشمگیر مرسولات، در مجموع ۴۹۹ هزار و ۳۸۰ مرسوله پستی شامل معمولی، سفارشی و پیشتاز را، جابجا کرده است.

🔹نگاه لجستیک و فراهم کردن بستر فضای مجازی و خرید اینترنتی، از رویکردهای پست سبزوار بوده است که از بستر و درگاه پست، محصولات بومی سبزوار به سراسر کشور ارسال میشود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
141
روز گذشته
پیگیری نمایندگان منطقه برای عدم ادغام دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار با دانشگاه حکیم سبزواری و عدم حذف ردیف بودجه آن
141
روز گذشته
افزایش اعتبارات دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
141
روز گذشته
اختصاص مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از سوی سازمان بازآفرینی شهری ایران جهت احداث حسینیه شهدا در گلزار شهدای سبزوار
141
روز گذشته
اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری از محل اعتبارات متمرکز در اختیار وزیر علوم با ارسال نامه از سوی دانشگاه
141
روز گذشته
احیای ردیف اعتباری تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
70
روز گذشته
پوشش کامل تلفن همراه در بزرگراه سبزوار – نیشابور تا نیمه اسفند ۹۹
141
روز گذشته
سرمایه گذاری و مشارکت ایدرو در ۹ طرح و ایمیدرو (توسعه و نوسازی صنایع معدنی ایران) در ۴ طرح صنعتی و معدنیِ غرب خراسان و پیگیری این موضوعات توسط مدیران این دو مجموعه
126
روز گذشته
بررسی سرمایه گذاری شرکت توسعه و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در حوزه احداث کارخانه ۵۰ هزار تنی لاستیک در جغتای و اعلام نتیجه به مجلس تا ۱۵ روز آینده