رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

🔹معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به ارتباط موثر مسئولین با جامعه کارگری بر حل مشکلات قابل حل کارگران تاکید کرد. 🔹سید مجتبی علوی مقدم در دیدار با تشکلات و نمایندگان کارگری شهرستان ضمن تبریک هفته کار و کارگر اظهار کرد: لازم می دانیم از زحمات کارگران عزیز که از جان و مال […]

🔹معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به ارتباط موثر مسئولین با جامعه کارگری بر حل مشکلات قابل حل کارگران تاکید کرد.

🔹سید مجتبی علوی مقدم در دیدار با تشکلات و نمایندگان کارگری شهرستان ضمن تبریک هفته کار و کارگر اظهار کرد: لازم می دانیم از زحمات کارگران عزیز که از جان و مال خود مایه گذاشته‌اند تا چرخ های صنعت و اقتصاد کشور را به چرخش درآورند، تقدیر و تشکر نمایم.

🔹وی افزود: تلاش و پشتکار کارگران عزیز در پیشگاه خداوند متعال اجر دارد و مردم هم قدردان زحمات و تلاش های کارگران هستند و مسئولان نیز باید به وضعیت کارگران توجه لازم را داشته باشند.

🔹معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار با بیان اینکه تلاش و جدیت کارگران مربوط به هفته و‌ روز نیست بلکه زیربنای رشد اقتصادی هر مرز و بومی را تلاش و جدیت کارگران عزیز فراهم می‌سازد، بیان کرد: به دلیل اینکه کار تعطیل بردار نیست بنابراین هر روز متعلق به کارگران و مجموعه صنعتگران است.

🔹مهندس علوی مقدم گفت: در حال حاضر در شرایط ویژه ای قرار داریم که مشکلات فراوانی در بخش اقتصادی کشور ایجاد شده و بیماری منحوس کرونا محدودیت هایی را در بازار و اصناف ایجاد کرده، اکنون شرایط بسیار سختی است اما به دلیل اینکه همه کارگران دوران های سختی را گذرانده اند، قطعا این شرایط هم با موفقیت می‌گذرد.

🔹معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به اینکه این روزها و مناسبت ها از حالت شعاری باید خارج شود، افزود: اگر قرار است هفته کار و کارگری بیاید و برود اما درد و دل کارگر را نشویم، وظیفه شرعی و دینی خودمان را انجام نداده ایم.

🔹وی یکی از بخش های اساسی هر جامعه کاری را منابع انسانی آن دانست و یادآور شد: اگر به معیشت و اقتصاد کارگران و‌ صنعتگران توجعی نشود بنابراین در این عرصه به موفقیت های لازم دست پیدا نمی کنیم.

🔹در این نشست که نمایندگان مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، موضوعات قانونی که می بایست توسط نمایندگان پیگیری شود مطرح و نمایندگان محترم نیز مطالبی را ارایه نمودند.

🔹در پایان نمایندگان کارگران بر بی نظیر بودن جلسه طی ده سال گذشته تاکید نموده و ‌خواستار ادامه این جلسات و تکرار آن شدند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
141
روز گذشته
پیگیری نمایندگان منطقه برای عدم ادغام دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار با دانشگاه حکیم سبزواری و عدم حذف ردیف بودجه آن
141
روز گذشته
افزایش اعتبارات دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
141
روز گذشته
اختصاص مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از سوی سازمان بازآفرینی شهری ایران جهت احداث حسینیه شهدا در گلزار شهدای سبزوار
141
روز گذشته
اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری از محل اعتبارات متمرکز در اختیار وزیر علوم با ارسال نامه از سوی دانشگاه
141
روز گذشته
احیای ردیف اعتباری تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
70
روز گذشته
پوشش کامل تلفن همراه در بزرگراه سبزوار – نیشابور تا نیمه اسفند ۹۹
141
روز گذشته
سرمایه گذاری و مشارکت ایدرو در ۹ طرح و ایمیدرو (توسعه و نوسازی صنایع معدنی ایران) در ۴ طرح صنعتی و معدنیِ غرب خراسان و پیگیری این موضوعات توسط مدیران این دو مجموعه
126
روز گذشته
بررسی سرمایه گذاری شرکت توسعه و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در حوزه احداث کارخانه ۵۰ هزار تنی لاستیک در جغتای و اعلام نتیجه به مجلس تا ۱۵ روز آینده