رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

میرعلم سیدی رئیس دادگستری سبزوار در حاشیه بازدید از شرکت کابل خودرو این شهرستان به مناسبت هفته کار و کارگر: با کمال افتخار دستان پینه بسته تک تک کارگران را به گرمی می‌بوسم و قدردان زحمات و تلاش های کارگران عزیز برای به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد کشور و شهرستان هستم. در حاکمیت دینی و […]

میرعلم سیدی رئیس دادگستری سبزوار در حاشیه بازدید از شرکت کابل خودرو این شهرستان به مناسبت هفته کار و کارگر:

با کمال افتخار دستان پینه بسته تک تک کارگران را به گرمی می‌بوسم و قدردان زحمات و تلاش های کارگران عزیز برای به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد کشور و شهرستان هستم.

در حاکمیت دینی و الهی با وجود ارزش ها همه جز کارگران به شمار می رویم، همه ما به نوعی کارگر نظام هستیم. به فردی کارگر گفته می شود که از فکر، ذهن و اندیشه خود استفاده می کند و از ماده اولیه طبیعت چیزی را خلق می کند و می‌آفریند.

افتخار می کنم که خدمتگزار دوستانی همانند شما کارگران عزیز در بخش قضایی شهرستان سبزوار هستم، اگر انگیزه و اراده وجود داشته باشد هر کار نشدنی، شدنی است و به تعبیری هیچ کاری در مملکت نشدنی نیست.

شک‌نکنید در دنیای کنونی، تنها نظامی که وابسته به خداوند متعال است، با وجود همه مفاسد و رشوه گیری هایی که وجود دارد، تنها حاکمیت ما می تواند ادعای اسلامی کند. برای این حاکمیت مشکلاتی از جمله تحریم ها ایجاد کردند که خوشبختانه کارگران در بخش هایی وابستگی ها را قطع کرده‌اند.

کارگران در راستای رفع وابستگی و موانع کشور تلاش می‌کنند و بنده هر کاری که در سیستم قضایی سبزوار لازم باشد برای کارگران عزیز انجام می‌دهم.

کمیته قضایی حمایت از سرمایه گذاری و تولید تشکیل شده که خوشبختانه از زمان حضور آیت الله رئیسی در قوه قضاییه فعالیت این کمیته پر رنگ تر از گذشته شده و در سال جاری نیز در مورد فعالیت های موثر آن تأکید ویژه ای شده است.

وظیفه داریم در بین کارگران عزیز باشیم و در راستای حل مشکلات آنها تلاش کنیم چراکه باید کارگران احساس کنند پشتوانه محکمی برای حمایت دارند.

هرکسی که تولیدات کارگران عزیز و به خصوص کارگران شرکت کابل خودرو سبزوار را می‌بیند، برخورد می‌بالد و افتخار می کند که زنجیره تحریم از بین می رود. فکر خلاق کارگران عزیز باعث افتخار است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
141
روز گذشته
پیگیری نمایندگان منطقه برای عدم ادغام دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار با دانشگاه حکیم سبزواری و عدم حذف ردیف بودجه آن
141
روز گذشته
افزایش اعتبارات دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
141
روز گذشته
اختصاص مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از سوی سازمان بازآفرینی شهری ایران جهت احداث حسینیه شهدا در گلزار شهدای سبزوار
141
روز گذشته
اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری از محل اعتبارات متمرکز در اختیار وزیر علوم با ارسال نامه از سوی دانشگاه
141
روز گذشته
احیای ردیف اعتباری تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
70
روز گذشته
پوشش کامل تلفن همراه در بزرگراه سبزوار – نیشابور تا نیمه اسفند ۹۹
141
روز گذشته
سرمایه گذاری و مشارکت ایدرو در ۹ طرح و ایمیدرو (توسعه و نوسازی صنایع معدنی ایران) در ۴ طرح صنعتی و معدنیِ غرب خراسان و پیگیری این موضوعات توسط مدیران این دو مجموعه
126
روز گذشته
بررسی سرمایه گذاری شرکت توسعه و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در حوزه احداث کارخانه ۵۰ هزار تنی لاستیک در جغتای و اعلام نتیجه به مجلس تا ۱۵ روز آینده