رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

🔹 معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: رعایت اخلاق و انصاف لازمه رقابت‌های انتخاباتی به ویژه در انتخابات شوراهای اسلامی شهر است. 🔹سیدمجتبی علوی‌مقدم شامگاه دوشنبه در جلسه توجیهی نامزدهای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای سبزوار و روداب افزود: شهرستان سبزوار یکی از اولین مراکز حکومت شیعی ایران بوده است لذا شان این […]

🔹 معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: رعایت اخلاق و انصاف لازمه رقابت‌های انتخاباتی به ویژه در انتخابات شوراهای اسلامی شهر است.

🔹سیدمجتبی علوی‌مقدم شامگاه دوشنبه در جلسه توجیهی نامزدهای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای سبزوار و روداب افزود: شهرستان سبزوار یکی از اولین مراکز حکومت شیعی ایران بوده است لذا شان این شهر رعایت اخلاق انصاف در تبلیغات انتخاباتی است.

🔹وی تصریح کرد: نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر در اظهار نظرها، بیان و کلام خود علاوه بر رعایت اخلاق از ارائه وعده های غیر واقعی دوری کنند.

🔹فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی سپردن کار و امور مردم به خود آنهاست و نهاد شوراها طی پنج دوره ی گذشته عملکرد نسبتا موفقی داشته اند.

🔹مهندس علوی‌مقدم با اشاره به شاخصه های نامزدهای شورای اسلام شهر افزود: تعهد، تقوا، رعایت ارزشهای اسلامی، وفاداری به نظام، تخصص لازم در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی ، عمرانی ، روحیه سازندگی و خدمتگزاری و تعامل هوشمندانه برخی از این موارد است.

🔹وی تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی حافظ آرای مردم در مدیریت امور شهری هستند لذا باید ضمن اشراف به شرح وظایف خود و عمل به قانون با حفظ پاکدستی و به دور از تنش، شان و شئونات در مجموعه نظام شورایی را رعایت نمایند.

🔹فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به سایر ویژگی های یک شورای کارآمد گفت: تخصصی شدن کرسی های شورا، توجه به کار تیمی در این نهاد، تبدیل رقابت ها صادقانه و سالم به رفاقت پس از پایان انتخابات باید مورد توجه قرار بگیرد.

🔹 مهندس علوی‌مقدم با اشاره به اولویت های شوراهای اسلامی شهر سبزوار افزود: شناسایی مشکلات حوزه مدیریت شهری و اولویت بندی آن، تبیین بودجه عملیاتی و دقیق و توجه به توسعه متوازن مناطق شهری به ویژه در حاشیه شهر مورد انتظار است.

🔹وی اضافه کرد: یکی از مطالبات آتی از شورای ششم تدوین برنامه عملیاتی و اجرای ارتقای مناطق حاشیه شهر است که مردم این مناطق از حقوق برابر سایر نقاط شهری بهره مند شوند و توانمندسازی این محلات در بخش های مختلف عملیاتی شود.

🔹فرماندار ویژه سبزوار افزود: همچنین بودجه ریزی عملیاتی و اجرایی و شفافیت و عدالت در توزیع بودجه و اطلاع رسانی آن به مردم و پاسخگویی به نهادهای نظارتی نیز در دستور کار شوراهای اسلامی شهر قرار داشته باشد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
173
روز گذشته
پیگیری نمایندگان منطقه برای عدم ادغام دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار با دانشگاه حکیم سبزواری و عدم حذف ردیف بودجه آن
173
روز گذشته
افزایش اعتبارات دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
173
روز گذشته
اختصاص مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از سوی سازمان بازآفرینی شهری ایران جهت احداث حسینیه شهدا در گلزار شهدای سبزوار
173
روز گذشته
اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری از محل اعتبارات متمرکز در اختیار وزیر علوم با ارسال نامه از سوی دانشگاه
173
روز گذشته
احیای ردیف اعتباری تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
102
روز گذشته
پوشش کامل تلفن همراه در بزرگراه سبزوار – نیشابور تا نیمه اسفند ۹۹
173
روز گذشته
سرمایه گذاری و مشارکت ایدرو در ۹ طرح و ایمیدرو (توسعه و نوسازی صنایع معدنی ایران) در ۴ طرح صنعتی و معدنیِ غرب خراسان و پیگیری این موضوعات توسط مدیران این دو مجموعه
158
روز گذشته
بررسی سرمایه گذاری شرکت توسعه و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در حوزه احداث کارخانه ۵۰ هزار تنی لاستیک در جغتای و اعلام نتیجه به مجلس تا ۱۵ روز آینده